• את בסביבות גיל 45 + ודווקא עכשיו כשאת סוף סוף פנויה מגידול ילדים את סובלת מבעיות שינה.
  את מתקשה להרדם, מתעוררת במהלך הלילה ולא מצליחה לחזור לישון. את עייפה ועצבנית. אם ניסית לקחת הורמונים, לשתות תה צמחים, שמן לבנדר, תרגילי נשימה, לקרוא ספר ושום דבר לא עזר, סביר להניח שהרקע לבעיה הוא חוסר איזון הורמונלי של אסטרוגן, פרוגסטרון, קורטיזול, אדרנלין, מלטונין ואדנוזין. 

  לאחר שפגשתי עשרות נשים שסובלות מהבעיה הזאת, יצרתי תוכנית לישון טוב להרגיש טוב – שנועדה לעזור לך לחזור לישון טוב ותעניק לך תחושה טובה, ריכוז, אנרגיות, שקט, רוגע מוטיבציה, בריאות מיטבית ותחושת רעננות לאורך היום.

  .

למי מיועדת תוכנית הליווי לישון טוב- להרגיש טוב

אשה שוכבת על מיטה ומחייכת

4 מרכיבי התוכנית שמבטיחים לך שתחזרי לישון

תשאול בריאותי מקיף​

4 פגישות אישיות בזום

תמיכה שוטפת בוואטסאפ

בונוסים

בשווי 480 ש"ח (אפרט בהמשך)

תשאול בריאותי מקיף

 • המפגש הראשון הוא מפגש חשוב מאוד ובדרך כלל גם ארוך יותר של שעה וחצי בו אני מקדישה זמן להבין את הקשיים שלך בנוגע לשינה וכולל גם שאלות נוספות על כל מערכות הגוף . 
 • אני שואלת אותך איך את ישנה בלילה ומה הקושי שלך בשינה, איך מתפקדת מערכת העיכול שלך והמערכת ההורמונלית שלך, אני מבררת אם יש לך תסמינים נוספים כמו כאב ראש או גלי חום ושאלות רבות נוספות.
 • הסיבה היא שהשינה קשורה למצב הבריאותי שלך, למה שאת אוכלת, ולכמה מתח יש לך עכשיו בחיים.
 • בתום התשאול, אחרי הפגישה בינינו, אני יושבת על השאלון שלך, ועוברת על כל התשובות במטרה לראות אם יש חוט מקשר בין התסמינים השונים. אני מצליבה את פיסות המידע על מנת לגלות את שורש הבעיה. ברגע שאני מבינה מה מקור הבעיה אני יכולה לתפור לך פתרון מותאם אישית. 
 • *** בהתחשב במצב הבריאותי שלך, התרופות שאת לוקחת ואבחנות רפואיות .

פתרון מותאם אישית

הרגלי שינה

תפריט

דרכי התמודדות עם מתח​

צמחי מרפא

תוספי תזונה

שמנים ארומטיים

4 מפגשים בזום ותמיכה שוטפת בוואטסאפ

תהליך הליווי מאפשר מתן תשומת לב לקשיים שעולים במהלך הדרך, ומאפשר לך להכניס לחיים שלך הרגלים חדשים בדרך הדרגתית שיכולה להחזיק אחר כך שנים.

כך שבסוף התהליך יהיה לך את כל הידע והכלים שעובדים עבורך לשינה טובה ולהרגשה טובה.

לכן אני זמינה עבורך בוואטסאפ. התקשורת בינינו חשובה להצלחת התהליך.

בונוסים

בשווי 480 ש"ח
במתנה

ערכת חלומות פז

הערכה כוללת:
1. חליטת צמחי מרפא לשינה רגועה ועמוקה
2. כרית עיניים במילוי פרחי לבנדר
3. שמן ארומטי של לבנדר
בשווי 120 ש"ח

הרצאה מוקלטת שמירה על משקל תקין בגיל המעבר

למה את הולכת ותפוחת בגיל מהעבר? איזה סוגי מזון כדאי לשלב בתזונה לשמירה על משקל תקין? קטוגני? פליאו? דיאטות טרנדיות והמשקל שלך.
בשווי 180 ש"ח

תרגיל הרפייה

תרגיל של 20 דקות המאפשר חיבור אל הגוף ומשרה רוגע ושלווה
בשווי 180 ש"ח

כאן אני עונה לך על כל השאלות החשובות

לאחר כל מפגש חל שיפור הדרגתי בשינה. כל אחת והמקום שהיא נמצאת בו. מי מכן שתתחיל להרדם בקלות יותר, או להתעורר פחות או להרדם יותר בקלות בין ההתעוררויות. בכל שבוע נשפר מרכיב אחד בתהליך השינה שלך עד לשיפור מיטבי

הגישה שאני נוקטת בה בקליניקה היא גישה משולבת המתייחסת גם להיבטים פיזיים וגם להיבטיים נפשיים. רק מתן מענה שלם נותן תוצאה. בשונה משאר הטיפולים שניסית אני מציעה התייחסות שלמה הכוללת: תזונה- מה לאכול ומתי, מצב נפשי, הרגלי שינה, סטרס ומתח, מצב פיזיולוגי וחוסר איזון הורמונלי. כל אלו מאפשרים לי לתת לך מענה ופתרון לקשיי השינה שלך.

צמחי המרפא מגיעים בצורה של חליטה, טבליות, קפסולות או טינקטורה (מיצוי של צמחים במים ואלכוהול) אני מרכיבה את הרכב הצמחים הייחודי לך לפי התסמינים שציינת בתשאול. את הצמחים אני מזמינה לך מבית מרקחת והם יוצרים איתך קשר בנוגע לתשלום. 

בהחלט, בתוכנית הליווי שיצרתי אני מתייחסת להעדפות שלך בסדר הערב אך עם זאת מציעה גם הרגלים חדשים שיכולים לעזור לך לשפר את השינה.

קשיי השינה יכולים להגיע מכמה גורמים בהם חוסר איזון הורמונלי, מתח, מצב נפשי וקשיים פיזיולוגיים. על מנת שאוכל לתת לך מענה אני עורכת את התשאול כדי להבין מה שורש הבעיה. ברגע שאני מבינה מה הקושי אני יכולה לתת לך פיתרון מותאם אישית על סמך האבחון.

אני מלווה אותך בתהליך ואנחנו נמצאות בקשר במהלך התקופה על מנת להשיג את היעדים של שינה טובה והרגשה נפלאה. במידה ואת לא מרוצה באיזשהו שלב בתהליך, ניתן לקבל החזר יחסי על הפגישות שלא התקיימו.

איך תרגישי לאחר התוכנית?

למי התוכנית לא מתאימה?

למי שעברה ארוע טראומטי או נמצאת בפוסט טראומה (גירושין, מוות של אדם קרוב)

למי שסובלת מבעיה רפואית כגון דום נשימה בשינה, תסמונת הרגליים העצבניות

למי שלא מוכנה לעשות השינויים ולא פתוחה מחשבתית להרגלים חדשים

 

נעים להכיר

שירי זיגמן, תמונה של אישה מחזיקה אבוקדו
 • שמי שירי זיגמן. מרצה ומטפלת ברפואה משלימה בעלת תואר שני בהצטיינות בכימיה באוניברסיטת תל אביב.
 • מרצה במכללת רידמן, ובארגונים פרטיים וציבוריים. מבין לקוחותיי: ספורטן הוד השרון, עיריית מודיעין מכבים רעות, עיריית תל אביב, עיריית גבעתיים ועוד.
 • בעקבות שינוי אישי בחיי, החלטתי על הסבה מקצועית, עזבתי את עבודתתי כשכירה בתחום מחקר ופיתוח בתעשיית התרופות בו עבדתי במשך 15 שנים והתחלתי בלימודי רפואה משלימה במכללת "רידמן". אני בוגרת המסלול התלת-שנתי ללימודי תזונה טבעית וצמחי מרפא ובעלת תואר "יועצת לאורח חיים בריא" מטעם מכללת "רידמן".
 • אל תחום השינה  הגעתי בעקבות משבר אישי בעבודה שגרם לי ללילות ללא שינה. החלטתי לחקור את מנגנון השינה והגיעתי לשיטה שעוזרת לנשים בגיל המעבר להגיע לשינה טובה באמצעות תזונה טבעית הכוללת הרגלי אכילה,  צמחי מרפא וכמובן שינוי בהרגלי השינה.
 • אני עוזרת לנשים בגיל המעבר לישון טוב ולהרגיש טוב.

נשים שהשתתפו בתוכנית שלי מספרות:

איריס, בת 59, הגיעה על רקע שינוי סטטוס בעבודה משכירה לעצמאית. לטיפול הגיעה עם קשיי שינה על רקע רגישות לאור, לרעש, הרגשת מועקה בבוקר, חוסר מוטיבציה ואנרגיה.  

ק, בת 49, הגיעה על רקע שינוי מקום העבודה , המלווה בהרגשת מועקה וקשיי שינה שהתבטאו בדפיקות לב, הזעות לילה דחיפות במתן שתן, חרדה, דיכאון, שמחת חיים פחותה. למרות שלקחה הורמונים ואף החליפה כמה סוגים שלא עזרו לשינה. 

ר, בת 42, הגיעה על רקע קושי בהירדמות עקב מתח בעבודה. לא יכלה לישון עקב לחץ מפגישות חשובות בעבודה. 

עוד מידע על שינה טובה בגיל המעבר

מה המינרל החיוני ביותר לשינה? שנמצא במחסור בעקבות התפלת מים?

האם יש פתרון טבעי לקשיי שינה? ללא בונדורמין או כל כדור שינה